29 Mart 2013

Vodafone Operatör Değiştirene Kötü Muamele!

Ocak ve Şubat aylarında Vodafone çağrı merkezini arayarak 24 aylık toplam taahhütümün ne zaman biteceğini sorduğumda 21 Martta biteceği bilgisini aldım. Ancak Mart ayı içerisinde tekrar aradığımda taahhütümün aslında 21 şubatta bittiği bilgisini verdiler. Ardından 21 Mart sonrası fatura dönemine girmeden hattımı faturasıza geçirdim.

Son fatura olarak her şey dahil 55 TL olan paket ücreti 59 TL+KDV olarak tahsil edilmek istenmiştir. Hattımı faturasıza geçirdikten sonra operatör değiştirdiğim gerekçesiyle fatura dökümü de göndermediler.

Tamamen vodafone çağrı merkezi hatasından mağdur oldum. Mağduriyetim giderilmedi.
Ayrıca taahhütüm sürerken paket ücretini de kafalarına göre artırdılar.

Sare 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,538544****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontorllerde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Sare01 Nisan 2013

    Vodafone sadece söylediklerini tekrar etmek için beni aradı. Daha önceki çağrı merkezi görüşmelerimde konuşulmamış tarafıma aktarılmamış bilgilerin aktarılmış olduğunu belirtti. Bir daha vodafone mu? ASLA!!!

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön