22 Mayıs 2013

Vodafone Operatör Değiştirdiğim Halde Fatura!

Daha öncede yazmıştım ama anlaşılan kayda değer bulmadınız ve hak etmediğim faturayı tarafıma gönderdiniz. Ben Vodafone kullanıcısıydım taahhüdümün bitmesine kısa bir süre kala bayiiye yeni bir pakete geçmek için defalarca gitmeme rağmen beni hep oyaladılar bende kendilerine başka bir operatöre geçeceğimi söyledim siz bilirsiniz dediler ne müşteri hizmetleri tarafından nede bayii tarafından bana taahhüdüm bittikten sonra fatura geleceği söylenmedi, şimdi konuşmadığım faturayı ödemek istemiyorum gerekirse yasal yollara başvuracağımı bildirir mağduriyetimin giderilmesini arz eder saygılarımı sunarım.

Cengiz 20 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz25 Mayıs 2013

    sayın yetkili son gelen fatura borcu olan25 TL ödedim ama tüketici haklarına müracaatımı sözlü yaptım yazılı müracaat istediler ve haksızlığa maruz kaldığımı onlarda söyleyip hakkımı arama konusunda yardımcı olacaklarını belirttiler.........ben gerekirse mahkemeye taşıyacağım sizden ricam yasal süreci başlatmadan önce mağduriyetimin gidermeniz...........

  • Vodafone Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Sayın C**** G**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 15.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön