21 Eylül 2013

Vodafone Operatör Değişikliğinde Fahiş Fatura Gönderdi!

24/08/2013 tarihinde Vodafone hattımı Avea'ya taşıdım. Yaşıma sebebim faturalarımın çok yüksek gelmesi. Bu konu hakkında da Vodafone'a bildirimde bulundum ama dönüş yapan olmadı. Tekrar aradığımda da yeterli bilgi verilmedi. Tam olarak yardımcı olamadılar. Bende bu şeklide daha uygun olan Avea'ya taşıma yaptım ve benim Vodafone'da cihaz kampanyam vardı.

17/10/2013'te sona eriyor ,şimdi bana indirimlerin iptali diye 75 TL ve tahsilata aracılık eden hizmetler adı altında 689 TL masraf faturaya ekliyorlar.

1- Benim indirim hakkım yok cihaz kampanyasından yararlandığım için bunun masrafını yansıtıyorlar.
2- Cihaz kampanyasının sadece son ayının faturasını yansıtmaları gerekiyor. Bu zaten yasal olan.

Sinan 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, yapılan kontrollerde 27.09.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinan24 Eylül 2013

    şikayetle ilgili henüz dönüş yapılmadı,sadece değerlendirmeye alındı diye bilgi geldi.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön