02 Eylül 2013

Vodafone Operatör Değişikliğinde 1 Günlük Kullanıma 1 Aylık Fatura Çıkardı!

Yaklaşık 1,5 ay önce şebeke sorunlarından dolayı Vodafone hattımı Turkcell'e taşıdım. Vodafone hattımda 24 aylık sözleşme vardı müşteri hizmetlerini arayıp sözleşmemin hangi tarihte sona ereceğini sordum gerekli cevabı aldım. Müşteri hizmetlerinin bana bildiği tarihten yaklaşık 2 gün sonra geçiş işlemlerini başlattım yani taahhüt süresi dolmasını bekleyip daha sonra geçiş yaptım.

Ancak ay sonunda Vodafone tarafından bana gönderilen fatura 3 yada 4 günlük kullanım bedeli olması gerekli iken 1 aylık fatura bedeli idi. Ben sözleşme yaparken Vodafone tarafından söylenen bana sözleşme bitince tarifede boşa çıkar sizde yeni bir tarife seçersiniz şeklinde idi ama tarifeyi devam ettirmişler.

Nihat 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, ücretlendirmenizin kullandığınız tarife kapsamında gerçekleştiği tespit edilmiştir. 530315****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin her ayın 15.günü olduğu 20.07.2013 tarihinde farklı operatore taşıdığınız görülmüştür.15.08.2013 döneminde kesilen faturanıza yönelik sorun olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön