Vodafone Operatör Değişikliği Yaptığım İçin Yüksek Fatura Geldi.

Serdar K. |

Vodafone operatöründen faturalı taahhütlü aylık 24 TL olan tarifeye geçmiştim. Fakat şebeke bulamadığı gibi internete de giremiyordum. 1 ay boyunca kimse doğru düzgün ulaşamayınca Vodafone ayar değişikli yaptı ama bu da fayda getirmeyince şikayetimi dile getirdim ve farklı operatöre geçeceğimi bildirdim.

Müşteri yetkilisi de normal karşıladı bu durumu fakat ilk gelen faturam 40 TL oldu. (Taahhüt ben imza falan atmadığım halde iptal edilmiş) Farklı operatör geçiş yaptıktan sonrada 41 Liralık fatura geldi. Geçiş süresinde 3-4 günlük bir kullanım olmuştur. Kullanmadığım hattın tam faturasını yansıtmak nasıl bir mantıktır anlamış değilim. Bu faturayı ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  13 Şubat
  02:01

  Vodafone müşteri hizmetlerine daha önce de ulaşmıştım. Bir sonuç alamadığım için buradan paylaştım.

 • 11 Şubat
  13:30

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.