Vodafone Operatör Değişikliği Konusunda Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Nadir S. |

Vodafone çağrı merkezini 1 ay kadar önce aradığımda, 15 kasım olan fatura kesim tarihiyle aynı günde olan taahhüt süremin dolması ile birlikte, 24 saat içerisinde hiçbir harcama yapmadığım (sms, internet, arama) hattımı faturasız hatta geçirebileceğimi, böylece faturalı hattımın aylık ücretini ödememe gerek kalmadan operatör değişikliğini bekleyebileceğim söylenmişti.

Bugün çağrı merkezini tekrar aradığımda ise, böyle bir şeyin mümkün olmadığını, mutlaka ay sonuna kadar beklemem gerektiği bilgisini aldım.Vodafone bana yanlış bilgi vererek programımı yanlış bilgi üzerinden yapmamı sağlamıştır. Yanlış verilen bilgiye göre işlem yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  17:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.