12 Nisan 2013

Vodafone Onaylamadığım Net Aboneliği!

Bugün 444 0 542 no'lu numaradan tele sekreter tarafından aranarak internet net paketleriyle ilgili bilgi mesajı içeren bir çağrı geldi bu çağrıyı tamamlanmadan henüz anlatımın başında ilgilenmediğim için tel.kapattım.

15 dk.sonra net 250 mb paketine üyeliğimin yapıldığına dair mesaj geldi. müşteri hizmetlerini aradığımda yanlışlıkla tel.elimin bir tuşa dokunmuş olabileceği mesaj yoluyla bu şekilde üyeliğimin yapıldığı söylendi.

10 tl bu fatura dönemi için ödeyecekmişim. bu parayı ödemek istemiyorum çünkü bu aboneliği ben talep etmedim hiçbir tuşa dokunmadığıma da eminim illaki ödetecekseniz öderim umarım sorunum çözülür yazacak çok şey var şu anki psikolojimi eminim anlamışınızdır.

Sinan 18 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili fatura tutarınıza gerekli müdahalenin yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön