19 Nisan 2014

Vodafone Onaylamadığım Hizmetin Parasını İstiyor.

0530 17** numaralı telefondan aranarak Vodafone sağlık hizmetlerinden arandığımız ve indirimli check-up kazandığımız söylendi. Aranan kişinin adı E** B**. Kendisinden bir şekilde banka bilgileri alınmış. Daha sonra üst üste tekrar tekrar arandığı için bizde kredi kartını kapattırdık. Bunun üzerine aynı numaradan tekrar arandık ve işlemi onayladığımız ancak kredi kartımızı kapattığımız için üyeliğimizi de kapattığımız ve bu sebeple 240TL ödememiz gerektiği söyleniyor.

Ödeme yapmamamız durumunda hakkımızda adli işlem yapılacağı söyleniyor. Onaylamadığımız bir işlemin bedelini ödemek istemiyoruz.

Derya 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön