03 Mart 2014

Vodafone Onayım Olmadan Vip Eğlence Servis Ücreti Yansıtıyor.

Uzun zamandır 3520'den aldığımız bu mesaj karşılığında aylık 12 tl ödemek zorunda kalıyoruz. Vadafone'un bu konuya ilgisizliği ise kurumsal kimliklerine hiç yakışmıyor. Vodafone forum sitesinde de yüzlerce geri bildirim olmasına rağmen müşterilerinin mağduriyetine olan bu kayıtsızlıkları manidar. Vip Eğlence servisi aboneliğine istinaden 12 tl ücretlendirildiniz. mh:2164740200.

Çağdaş 205 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön