05 Ağustos 2013

Vodafone Onayım Olmadan Tarife Değişikliği Yapıldı!

Cep Çiftçi 20 tarifesini kullanıyordum. Ayrıca 24 ay taahhütlü cihaz almıştım. Daha taahhütlerin dolmasına çok var ancak Vodafone kendi kafasına göre tarife değiştiriyor ve standart cep to cep tarifesine geçiriyor herhangi bir onay yok. Bir dünya fatura geliyor. Benim yaptığım bir şey değil. Fatura farkını istiyorum ve de Tüketici Mahkemesi'ne dilekçeyi de hazırladım. Bir de müşteri hizmetlerine bağlanamadık.

Onur 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön