30 Mayıs 2014

Vodafone Onayım Olmadan Hatlarımı Faturasıza Taşıdı.

Sözleşmemin bitmesine 06.06.2014 tarihinde bitiyor ancak dakikalarım ve mms haklarım olmasına rağmen benden onay almadan 4 hattımı da faturasız hatta geçirdiniz onayım olmadan ve görüşmelerim kayıt altına alındığını bile bile benim onayım olmadan hattımın geçişini sağlayan başta Vodafone müşteri temsilcileri olmak üzere mağduriyetimden kimler sorumlu ise hepsinden şikayetçiyim.

Cemil 173 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemil02 Haziran 2014

  Bİ CEVAP ALAMADIM İLGİ YOKKİ DEĞERLENDİREYİM

 • Cemil02 Haziran 2014

  MAHKEMELER BURDAN DAHA HIZLI İŞLİYOR

 • Cemil31 Mayıs 2014

  BU YAZDIĞINIZLA CEVAP MI VERMİŞ OLUYORSUNUZ

 • Cemil30 Mayıs 2014

  4 hattımın da kullanmadığı dakika ve mesaj hakları ne olacak merakla bekliyorum

 • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön