04 Şubat 2016

Vodafone Onayım Olmadan Harika TV Üyeliği Başlatmış!

Faturam 30 TL olması gerekirken 71 TL olarak geldi. Faturaya baktığımda servis ücreti diye bir şey görünüyor. Ne olduğunu anlayamadım çünkü servislerde Görünmüyor. Sonradan online işlemlerden kullanım detaylarına baktığımda her hafta 9,80 TL (099) Show TV diye bir ücret gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi Harika TV üyeliğim olduğunu ve üyeliği benim başlattığımı söylüyor. Benim ne sesli ne de mesajla böyle bir üyeliğe onay vermişliğim yok. Hiçbir yerde de üyeliğim görünmüyor. Haksızca yapılan bu ücretlendirmenin derhal iptal edilmesini istiyorum. Ücretlendirme iptal edilmediği takdirde Vodafone'dan numaramı taşıyacağım.

Ali 1.854 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Mayıs 2016

    Aradan uzunca bir süre geçmesine rağmen tutar iade edilmedi ve geri dönüş de olmadı. Bu ay Vodafone taahhüdüm sona eriyor derhal başka bir operatöre geçeceğim ki şikayetlerden baktığıma göre Türk Telekom bu gibi durumlarda haksız alınan tutarı hemen iade etmiş müşterisine, tercihim onlardan yana olacak.

  • Ali04 Şubat 2016

    Şikayetvar.com'dan diğer opeetörlere de baktım. Aynı servis onları da kullanıp milleti kandırmış. Avea bu durumların hepsinde müşterilerine bedelleri iade etmiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön