Vodafone Onayım Olmadan Harika TV Üyeliği Başlatmış!

Ali Kemal A. |

Faturam 30 TL olması gerekirken 71 TL olarak geldi. Faturaya baktığımda servis ücreti diye bir şey görünüyor. Ne olduğunu anlayamadım çünkü servislerde Görünmüyor. Sonradan online işlemlerden kullanım detaylarına baktığımda her hafta 9,80 TL (099) Show TV diye bir ücret gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi Harika TV üyeliğim olduğunu ve üyeliği benim başlattığımı söylüyor. Benim ne sesli ne de mesajla böyle bir üyeliğe onay vermişliğim yok. Hiçbir yerde de üyeliğim görünmüyor. Haksızca yapılan bu ücretlendirmenin derhal iptal edilmesini istiyorum. Ücretlendirme iptal edilmediği takdirde Vodafone'dan numaramı taşıyacağım.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Kemal A.
  06 Mayıs
  16:32

  Aradan uzunca bir süre geçmesine rağmen tutar iade edilmedi ve geri dönüş de olmadı. Bu ay Vodafone taahhüdüm sona eriyor derhal başka bir operatöre geçeceğim ki şikayetlerden baktığıma göre Türk Telekom bu gibi durumlarda haksız alınan tutarı hemen iade etmiş müşterisine, tercihim onlardan yana olacak.

 • Ali Kemal A.
  04 Şubat
  15:15

  Şikayetvar.com'dan diğer opeetörlere de baktım. Aynı servis onları da kullanıp milleti kandırmış. Avea bu durumların hepsinde müşterilerine bedelleri iade etmiş.