05 Nisan 2014

Vodafone Onayım Olmadan Bazı Servislere Abone Yaptı.

Vodafone'un aylık 35 tl'lik 3G ile kablosuz internet sunan servisine abone oldum. İlk ay faturası 104 tl gelince müşteri hizmetlerini arayıp neler olduğunu sordum bana 3210 ve 3520 kodlu eğlence ve yetişkin servisine abone olduğumu söylediler. İnternetten herhangi bir şey satın almadım zaten nasıl alınır bilemem. Kredi kartımı vs. zaten vermem bu ücreti benden Vodafone tahsil ediyor. Ödemek zorunda bırakıyorlar. Neyse bir hata olmuştur dedim ödedim böyle servislerin engellenmesini ister misiniz dediler evet dedim. Servisleri de arayıp iptal ettirdim. Şimdi ikinci ay faturam 92 tl geldi. Tekrar aradım yine eğlence servisi dediler bu ne kardeşim her ay bu kadar faturamı ödeyeceğim.

Mehmet 84 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet02 Mayıs 2014

  hiçbir şekilde dönüş ya da çözüme yönelik bir gelişme olmadı buraya standart bir cevap yazmakla müşteri memnuniyeti yaratamazsınız vodafone

 • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 18.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet17 Nisan 2014

  bana hiçbir şekilde geri dönüş sağlamadılar bu ayda 66 tl geldi fatura pes doğrusu dediğim gibi bu ürünü satın almayın benim gibi mağdur olursunuz

 • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön