07 Şubat 2014

Vodafone Onayım Dışında Servis Aboneliği Yapılmış!

31.01.2014 tarihinde kontörümün bittiği mesajı gelmesi üzerine şaşırmış bulunmaktayım. "TIMWE firmasının 3210 " hizmeti tarafından 12 TL çekildiğini gördüm.Böyle bir başvurum asla olmadı.Online self işlem de yaptığım inceleme sonucu 31 Ocak 11:40 da bu firmanın telefonumun fiilen kapalı olduğu saatlerde bu parayı çekme işlemi yaptığı görüyorum.

İnternette bu servisten şikayetçi olan başkaları da olduğunu gördüm. Bir bayan olarak 3210 erotik içerikli bir hizmete isteğim dahilinde abone olamayacağıma göre sorunumun en kısa zamanda giderilmesi konusunda geri dönüş beklemekte ve 12 TL paramın ilgili firma ile beni uğraştırmadan iadesini talep etmekteyim.Vodafone'un dikkatine...

Ceylan 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön