17 Nisan 2013

Vodafone Onay Vermediğim İptal İşlemi!

Yurtdışında bulunduğum sırada beni arayan Vodafone yetkilisi , faturalarımın yüksek geldiğini arzu edersem avantajlı bir paket olan red+ plus a geçebileceğimi söyledi bende kendisine kırmızı pasaport seçeneğimi yani dakikalarımın yarısını yurtdışında ücretsiz olarak yine kullanabilecek miyim , diye sordum evet dedi.

Bende eğer öyle ise onaylıyorum yoksa onaylamıyorum dedim, işleme alıyorum teşekkürler dedi, gelen back-up uygulaması için de 1111 e evet yazıp gönderdim ve sonra pasaport seçeneğimin iptal olduğu bilgisini verip hem 55 tl lik her yöne paketimi 155 tl ye çıkarttılar hemde pasaport uygulamamı talebim haricinde iptal ettiler, şu an yurt dışındayım ve 5 günlük faturam 350 TL gözüküyor.

Bahadır 44 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır 19 Nisan 2013

    Konuya vakıf olmayan insanlar belki sizin kelime oyununuzun farkına varmayabilirler ama beni aptal yerine koyamazsınız, siz kim oluyorsunuzda buna cüret ediyorsunuz, utanmadan sorununuz giderilmiştir yazıyorsunuz,herşeydahil pasaport uygulaması isteyen kim sizden, ben benim içinde bulunduğum ve benden habersiz onaysız iptal ettiğiniz kırmızı pasaport seçeneğimin aktif hale getirilmesini bekliyorum, bu uygulama şu anda kullanılmadığı için geri yükleyemiyoruz gibi saçma bi açıklama yapmayın bana, bu benim meselem değil, ben iptal edin deseydim hiç bir hakkım olmazdı kabul ederdim ama siz kafanıza göre iptal ettiğinize göre tekrar aktif hale getirmek zorundasınız, bakın öncelikle sulh ile çözüm için size yazıyorum, yasal olarak da oynar ve kaybedebileceğiniz bi zeminde olduğunuzun sizde farkındasınızıdır aksi takdirde yasal süreç devreye girecek ve bütün zararımı bu yolla tazmin edicem.

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli düzeltme işlemi yapılarak herşey dahil pasaport opsiyonunuzun eklendiği sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak ister,sorun olması durumunda tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön