21 Kasım 2013

Vodafone Onay Mesajını Geciktirip Mağdur Etti!

20/11/2013 tarihinde aylık tarifemin yenilenmesi için gsm hattıma lira yükledim ama onay mesajı zamanında gelmedi ve bende haliyle yüklediğim liralar üzerinden görüşmelerimi sürdürdüm. Kullandığım tarifenin yenilenme limiti 23 lira ve ben fazlasını yükledim hattıma (25 lira). Buna güvenerek kullanıma devam ettim. Yenilenme limitinin altına düşmem zannettim ki hattımdan hop 13 lira kesilmiş. 21 kasım sabahında çağrı merkezini aradım bu kesintinin sebebini öğrenmek için internet kullanımı dediler. Bu durumda onay mesajını geciktirip beni harici kullanıma zorlayan Vodafone'dan şikayetçiyim.

Harun 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön