Vodafone Ölüm Sonucu Hat Kapatmaya Kapama Cezası Talep Ediyor!

Eda H. |

Annem vefat etti. Varisi olarak Vodafone hattını kapattırmak istedim fakat annemin kullandığı hattı alırken taahhütte bulunduğunu ;hattı şimdi kaparsam 220 tl cayma cezası alınacağını söylediler ya da taahhüt bitene kadar bekleyip aylık gelen sabit fatura tutarını yatırmam gerekiyormuş.

Ölüm gibi sıradan olmayan bir durumdan dolayı hat kapatmak istiyorum,bir çok kurum ölüm sonrası var olan borçları bile silerken büyük bir gsm şirketinin insanları bu şekilde mağdur etmesine şaşırıyorum.ayın 21inde hattın yeni bir ekstresi kesilecek ,ben bu tarihten önce Vodafone'nun bana yeni bir fatura çıkarmadan ve cayma cezası talep etmeden hattı kapatıp, mağduriyetimi gidermesini bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  19:35

  Sayın İlgili ,

  17.04.2013 tarihinde tarafımıza iletilen yazılı talebe istinaden düzeltme ile kampanya çıkışı gerçekleşerek cayma bedelinin yansımasına müdahale edilmiştir. Hat iptal talebine yönelik tekrar irtibat kurulacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 17 Nisan
  14:54

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri