24 Aralık 2013

Vodafone Ofiste Hiç Çekmiyor!

Ben Sürmene'de ikamet etmekteyim Of ilçesinde çalışmaktayım. Şikayetim kullandığım gsm operatörüm olan Vodafone'dandır. Bundan 20 gün önce kullandığım Vodafone hattım iş yerimde yani ofiste kesintisiz olarak çalışıyordu. Şimdi ise ofiste hiç çekmiyor. Sorunun bende olduğunu düşündüm ama iş arkadaşlarımda aynı operatör ve onlarda çok şikayetçi.

Defalarca Vodafone'u aramama rağmen hiçbir sıkıntımız yoktur diye beni yatıştırdılar. Oysaki bariz bir sıkıntı olduğu belli şimdi sizden ricam işimiz adına çok iletişim kurduğumuz için sıkıntımızın giderilmesidir.

İsmail 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde 25.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön