03 Aralık 2013

Vodafone Ofisimizde Çekmiyor!

140 m2'lik ofisimizde yalnızca dış kapının 1 m2'lik kısmında hatlarımız çekiyor. Normal şartlarda ofiste çalışan arkadaşlarımızın tamamı telefonla konuşmak için dış kapının önüne kadar gelmek zorunda kalıyor.

Televizyon reklamlarınızda Vodafone hatlarının çekim gücünün çok yüksek olduğunu belirten ifadeler kullanılıyor. Ofisimiz İkitelli’de Alışveriş merkezlerinin yakınında pek çok iş yerinin bulunduğu bir sanayi sitesi ancak telefonlarımız çekmiyor.

Reklamlarda Yerebatan sarnıcında çeken telefon gerçek hayatta Marmara Sanayi Sitesinde çekmiyor. En kısa zamanda hatlarımızı değiştirmeyi düşünüyoruz.

Merve 184 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön