22 Ocak 2014

Vodafone Ödenmiş Faturayı Yok Sayıyor!

15 Ocak 2014 günü, Aralık ayı faturamı her zamanki gibi maaş aldığım bankadan internet bankacılığı ile ödedim. 20 Ocakta sms ile borcumun olduğunu ödemezsem hattımın 22 Ocakta kısıtlanacağını öğrendim.

20 Ocakta banka onay kodunu ve detay bilgisini dilekçeye iliştirerek faks çektim. 21 Ocakta ise sesli yanıt sistemi beni arayarak otomize bir şekilde borcunuzu ödeyin yoksa hattınız 22 Ocakta kısıtlanacağı bilgisini tekrarladı.

Sonuç: Vodafone bu şekilde abonesi ile ilgilenmeyerek müşteri ilişkilerinde ne kadar başarılı olduğunu gösterdi. Ben ise hattımın faturasını ödemiş olmama rağmen, telefonum kısıtlanarak arama yapamayacağı saatleri düşünerek başka bir GSM firmasında kendime tarife arıyorum.

E 37 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • E28 Ocak 2014

  Halen daha çözüme kavuşturamadı. 48 Saat boyunca hattımı açık bırakıyorlar, 48 saat sonra kısıtlanıyor sonrasına ben arıyorum müşteri hizmetlerini hattımı tekrar açtırıyorum sürekli.

 • E23 Ocak 2014

  Evet, hattımı kısıtladınız ve buna hakkınız yok şuan mağdur durumdayım kimseyi arayamıyorum. Bakmakla yükümlü olduğum kişiler var ve bir şekilde gün içerisinde onlara ulaşmam gerek. Ben yapmış olduğunuz,uygulamış bu zihniyeti kabul etmiyorum. Artık hattımı açsanızda fark etmez. Bugün ayın 23ü ve ortalama 7 günde hat taşıma işlemiyapılabiliyor. Fatura kesim tarihimde her ayın son günü olduğu için çok da güzel olacak. Beni bu şekilde mağdur ettiğinizi bütün yakınlarıma, vodafaone kullanan arkadaşlarıma, sosyal medyaya, bimere, Ulaştırma Denizcili ve Haberleşme Bakanlığına, tüketici hakem heyetine gerekli başvuralarımı yapacağım. 2004-2008 ve 2011 de tekrar geçiş yaptığım vodafonedan mağdur durumda ayrılmak istiyorum. Beni bu şekilde mağdur eden vadofonenuda burdan kınıyorum. Sonuçta bir paylaşım sitesi yazacaklarım kısıtlı da neyse. Saygılarımla;

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön