24 Ocak 2014

Vodafone Ödenen Faturayı Bir Daha Ödetti!

Vodafone firmasına ait 0530465**** numaralı gsm hattının sahibiyim. Faturalı olan hattıma ait aralık 2013 dönemi 39,90 TL tutarlı faturası, Vakıfbank internet bankacılığı aracılığı ile 09.01.2014 tarihinde ödenmiştir. Fatura ödemesi yapılmış olmasına rağmen, hattım iki defa görüşmelere kapatılmış ve müşteri hizmetlerine yaptığım itirazlar üzerine görüşmeye açılmıştır.

Hattımın görüşmelere kapatılmasına gerekçe olarak faturamın ödenmemiş olması ileri sürülmüş olmakla birlikte, banka ile yaptığım görüşme neticesinde ödemenin gerçekleştiği ve tutarın Vodafone hesaplarına iletilmiş olduğu tarafıma bildirilmiştir. Buna rağmen; hattım 3.defa görüşmeye kapatılmış ve halen kapalıdır.

Ömer 140 Okunma

Cevaplar

  • Ömer31 Ocak 2014

    vodafon banka ile arasındaki problemi kendilerini ilgilendirir beni değil ben faturamı zamanında ödemişim şimdi diyorki banka bana geç yolladı o banka ile çalışma o zaman benim hattımı keserek beni mağdur ettin bu tür uygulamalar vodafona hiç yakışmıyor

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön