02 Haziran 2014

Vodafone Ödememi Yaptığım Halde Faturam Ödenmemiş Gözüküyor.

Vodafone tarafından yanlış verilen bilgiler nedeni ile faturama yaptığım itiraz kabul edildi ve düzelttiler. Tutarın verilen bir ıban numarasına ödemem belirtildi.

Ödememi yaptım 15 günden fazla zaman geçmesine rağmen bayiden faturamı kontrol ettiğimde ödeme yaptığım gözükmüyor. Benim yaptığım ödeme ne oldu? Neden fatura halen ödenmemiş gözüküyor? Neden bir yetkili şikayetlerime dönüş yapmıyor?

Meltem 199 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Meltem05 Haziran 2014

  Vodofondan gelen yanıt bana bilgi dönüleceği yönünde ancak 4 gündür arayan soran yok

 • Meltem04 Haziran 2014

  Merhaba Yanıtınız üzerinden iki gün geçmesine rağmen kimse dönüş yapmadı. Bu kadar zormu, inanın insanın sabır sınırlarını nezaket sınırlarını zorlayan bir durum. Acilen dönüş yapmanızı rica ederim,

 • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön