04 Ekim 2013

Vodafone Ödemeli Arama Yapmama İzin Vermiyor!

İstanbul'da öğrenci olduğum için param yok diye aileme ödemeli bile atamıyorum. İnternette baktım yeni abonesiniz ödemeli atamazsınız para yüklemeden dediler yükledim. Aradan 1 ay bile geçmedi. Bu gün cuma araya hafta sonu giriyor ve ben ailemden para istemek için ulaşamıyorum. İzin verilmiyor yazıyor neye izin verilmiyor?

Öğrenci olanlar parası olmayanlar hiç kullanmasın o zaman servis sağlayıcınızı. Paramın bittiği acil durumlarda başıma bela gelse "izin verilmiyor" bıktım aylardır. Tabi büyük şirket Vodafone ilgilenmez bu tür küçük meselelerle de her yöne ödemeli muhabbetine aldım hattı. Bu sorunu çözmez iseniz çöpe atacağım hattı.Nedense online serviste iletişim tuşumda çalışmıyor.

Bahar 980 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, İlgili birim tarafından yapılan incelemede hattınızda sorun mevcut değildir.Farklı cihazda tekrardan deneme sağlanmalıdır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön