26 Kasım 2014

Vodafone Ödeme Yapılmayan Hattım Neden Kapatılmadı?

Yurt dışına acilen çıkmam gerekti, 9 ay boyunca Vodafone hattımı açmadım ve geldiğimde 1000 TL civarı fatura ödedim + gecikme bedeli ödemem gerektiğini söylediler. Faturama da hepsi yansımış bulunmakta.
Şikayetim şu;
1- 9 ay boyunca bu hat ödenmediği halde neden kapatılmadı?
2- Madem bu hat kullanılmıyor belli ki yurt dışındayım, neden gecikme bedeli alınıyor?
3- Benim Türkiye'de olmadığımı bildikleri halde ve faturalarımı 3 aydan fazla geciktirdiğim halde neden otomatik olarak kapatmadı bu sistem?

Yani demem o ki bunu gecikmeyi görmek için ya aklından şüphe olması lazım bir firmanın ya da işini doğru düzgün yapmaması lazım. Lütfen ilgililere sesleniyorum buradan bu duruma çare bulun.

Fatih 98 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 01 Aralık 2014

    Bana ulaşılmadı...

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön