06 Eylül 2013

Vodafone Ödeme Sonrası Hattımı Açmadı!

Son ödeme tarihini müteakip 1 hafta içinde ödeme yapılmadı diye hat kapatan Vodafone ödeme yapıldıktan sonra 5 dk sonra açılır denmesine rağmen hattımı sistem iyileştirmesi nedeniyle açamıyor.
Müşteri için ihtiyati önem arz eden bir durum telefon ihtiyacı.

Sistem iyileştiriliyor diye bu kadar önem arz eden bir konuda hizmet veremiyoruz demek en iyi gsm operatörü iddiasına ve kimliğine yakışmıyor. Söz konusu hattımı açma çabalarım sırasında çağrı merkezini aradığım görüşmelerin ücret iadesini istiyorum. Zira problemi çözmek bir yana sadece yardımcı olamıyoruzdan başka bir şey duymadık. 2 abone olarak gerçekten rahatsızız ve değiştirmeyi düşünüyoruz.

Burak 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızın 2013-09-06 14:10 tarihinde kısıtlaması kaldırılmıs olup, hattınız şu anda aktiftir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön