27 Ağustos 2013

Vodafone Ödediğim Faturaya Takip Başlatmışlar!

19 Nisan 2013 tarihinde 2011 Ağustos ayından beri kullanmakta olduğum vodem hattımı iptal ettirmek için İstinye Park Vodafone bayisine başvurdum. Fatura kesim tarihim ayın 15'inde olduğu için mayıs ayında çıkacak olan faturayı da ödeyerek hattımı kapattırdım.

20 Ağustos 2013 tarihinde internet paketleri ile ilgili bilgi almak için bir Vodafone bayisine gittiğimde hakkımda icra takibi başlatılmış olduğunu öğrendim. Mayıs ve haziran ayına ait ödenmemiş faturalarım varmış. Birincisi ödemiş olduğum fatura tarafımdan nasıl olur da istenir, bir kayıt sistemi yok mu? İkincisi hizmet almadığım ayın (haziran) faturasını ödemek zorunda değilim ve bana neden icra takibi ile ilgili bir bilgi verilmiyor.

Özlem 46 Okunma

Cevaplar

  • Özlem29 Ağustos 2013

    Cevapta bir adet faturadan bahsediliyor. Ben Mayıs ayında çıkacak olan faturayı ödedim ve hattımı bu şekilde kapattım. Vodafone bayinden aldığım bilgiye göre (tarafıma herhangi bir fatura gelmiş değil) bana çıkarılan borç Mayıs ve Haziran ayına ait. Muhtemelen sizin bahsettiğiniz fatura Haziran ayının faturası, bu faturayı ödemedim ve ödemeyi düşünmüyorum. Ben Haziran ayında hizmet almadım, hattımı Nisan'da kapattım.. Hattımı kapatırken bayideki arkadaşlar, hesap kesim tarihine daha zaman olduğunu istersem Mayıs 15'e yakın bir tarihte kapatabileceğimi söylediler. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle kapatamam diye hattımı tüm olabilecek borçları da ödeyerek 19'unda kapattım. Yani borçlarım ile ilgili gayet sorumlu davranmış oluyorum..

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Ö***** B****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini,faturaların takibinin abonelerimizin sorumluluğu dahilinde olduğunu bildirmek isteriz.Hesap kesim tarihine göre çıkan son faturaya yönelik ödeme yükümlülüğünüzün bulunduğunu ve imzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler ve fatura takibi hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz.Bu bağlamda düznlenmiş olan faturanızda sorun tespit edilmediğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön