15 Temmuz 2013

Vodafone Ödediğim Faturaya Takip Başlatmışlar!

1679727 numaralı şikayetimle ilgili olan faturamı belirttikleri şekilde ödedim fakat ödenmedi diye avukata verip işlem başlatmışlar. Ben bana belirtilen şekilde faturayı Vakıfbank hesaplarına yatırıp dekontu belirttikleri fax numarasına gönderdim ve arkasından Vodafone'u arayıp faxın ulaşıp ulaşmadığını sordum ve ulaşmadığı taktirde tarafıma dönüş yapılacağını söylediler ve dönmediler. Beni avukat arayarak ocak ayına ait faturamın ödenmediğine dair dosya gönderildiğini söyledi. Ben faturamı ödediğim halde işlem başlatılmış. Düzeltilmesini istiyorum.

Aziz 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,545278****numaralı hattınıza yönelik ödemenize istinaden tarafımıza ödeme dekontunuz ulaşmış olup, dosyanız kapatılmıştır.Problem giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.İncelemeye yönelik detaylar 17.07.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön