Vodafone Ödediğim Faturalardan İcraya Vermiş!

Mustafa K. |

2010 yılında Vodafone hattımı kapattırmak için başvura bulundum sim kartı da kırdım. Fakat 1 yıl sonra 1 fatura geldi itiraz ettim faturayı iptal ettiler. 6 ay sonra fatura geldi görüştüm her neyse ödedim veya silindi bana en son 2013 yılında fatura geldi yine siz hattımı kapatın demişsiniz iptal edin dememişsiniz ondan geliyor denildi.

Hukuki terim yaptılar bende olmaz olsun kapatacak mısınız iptal mi edeceksiniz ne yaparsanız yapın dedim faturayı ödeyin dediler, ödedim ödemeden iptal edilmez hat denildi ödedik kapandı ödenmeyen faturalarınız var diye icraya verilmiş avukat arıyor indirimli ödeyin diye ben Vodafone'dan şikayetçiyim! İlgilenir çözüm sunarsanız sevinirim...

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip Para İadesi Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  16:41

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 05 Aralık
  17:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş