03 Mayıs 2013

Vodafone Numaramı Taşımama Rağmen Hala Fatura Geliyor!

1 nisan 2013 saat 07.16 da aveaya numaram taşınmasına rağmen Vodafone bana 1-30 nisan faturası olarak tam aylık fatura kesmiş. gece 00.00 dan sonraki 7 saat için bunu yaptıklarını söylüyor müşteri hizmetleri ama ben o süreçte tek 1 saniye bile görüşme yapmadım. Ayrıca ben hat taşıma için 24 martta başvurdum hattın 1 nisanda taşınması da benim hatam değil. Bu durumun bir an önce çözülmesini istiyorum

Emrah 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın E**** B**** sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön