26 Aralık 2013

Vodafone Numaramı Taşıma İşlemini Geciktirdi!

20.12.2013 tarihinde numaramı Avea'dan Vodafone'a taşımak için başvuru yaptım. 2 ile 6 gün içinde numara taşıma işlemi gerçekleşeceğini söylediler ancak 8. gün mesaj geldi. Bu durumda Avea'dan bir sonraki fatura dönemine girdim. Borç çıkardılar. Vodafone'un işlemleri geç yapmasından dolayı hem Vodafone'a hemde Avea'ya ödeme yapmak zorunda olacağım. Her iki müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen sonuç alamadım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kazim 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kazim'in Teşekkür Mesajı30 Aralık 2013

    şikayetim çözüldü. teşekkürler. Anlayışınız için ...

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön