07 Mayıs 2013

Vodafone Numaramı Taşıdım Ama Hala Fatura Geliyor!

2012 yılının 6. ayında Vodafone dan 2 faturalı hattımı Avea ya numaralarımı taşıdım o zaman 2 adet her ikisinde de ödenmemiş fatura vardı yaklaşık 2 ay önce İzmir den avukatlar aracılığıyla borç bilgisi geldi 110 lira borca masraflarla bugün 195 lira para yatırdım iki taksitte ama akşam eve gelince sürpriz olarak bi fatura daha gelmiş 16.34 liralık gecikme faiziymiş nasıl oluyor anlayamadım....

Metin 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın M***** İ**** sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 543628**** nolu hat için tarafınıza gönderilen son fatura (16,34 TL ) icra dosyanıza ödemiş olduğunuz faiz tutarı içindir ve mevzuat gereği sadece bilgilendirme amaçlı gönderilmiştir. İşbu faturayı ödemeniz gerekmemektedir. " açıklaması ile gönderilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön