23 Eylül 2013

Vodafone Numaramı Reklam Şirketlerine Vermiş!

Telefonuma gelen cinsel içerikli ve saçma mesajlardan bir tanesinin numarasını aradım. Numaramı nereden elde ettiklerinin bu tip mesajlarınızı almak istemiyorum dediğimde o firma yetkilisi numaramın operatörüm tarafından reklam firmalarına verildiğini kendilerinin de oradan elde ettiklerini söylemesi üzerine Vodafone 542 ve 7000 numaralarını arayıp neden böyle bir şey yaptıklarını sormak ve iptal işlemi yaptırmak istedim ama müşteri temsilcisine ulaşmak ne mümkün.

3'e bas 5' bas temsilciye ulaşmak mümkün değil. Vodafone tarafından bu tür numara satışlarının ne derece uygun olduğunu öğrenmek istiyorum.

İlker 83 Okunma

Cevaplar

 • İlker07 Ekim 2013

  İyi günler, şikayetim ile yukarıda Vodafone şirketi tarafından klişeleşmiş olan yazı haricinde hiçbir girişim olmadı. Belirttikleri adrese girişte yapılamıyor. Bakalım ne zaman lütfedip arayacaklar. Kolay gelsin.

 • İlker27 Eylül 2013

  Merhaba az önce yine firmanın irtibat kurmak üzere vermiş olduğu http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin adresine girdim ve durumu özetlemek istedim yine hata verdi. Ulaşılamayan bir ulaşım adresi harikasın Vodafone.

 • İlker27 Eylül 2013

  İyi günler, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yazılan mesajda belirtilen http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin adresinden kendilerine ulaşmak istedim fakat ne hikmetse tüm zorunlu alanları doldurup mesajı paylaşmak istediğimizde hata veriyor. Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çözüm odaklı çalışsa lütfedip cep telefonundan arardı diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanabilmesi için mesaj içeriği ve tarafınıza gönderilen mesaj numarasını tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön