12 Temmuz 2013

Vodafone Numaralarımı Karıştırıyor!

Daha önce bu kanaldan bir şikayet bildirmiştim. Benim adıma 2 adet Vodafone numarası bulunuyor. Sorunsuz numaram üzerinden değerlendirme yapıp cevap verdiler.

Yaşar 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın Y**** D**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 543363**** nolu hattınız üzerinde yapılan kontrollerde süre bildirim sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön