14 Ağustos 2013

Vodafone Numara Taşımada Yanlış Tarifeye Geçiş Yapılması!

Vodafone Yaz Üçlü Paketinden faydalanabilmek için numaramı Vodafone'a taşıdım. Hattı kızım kullanmaktadır ve yaşı 25'den küçüktür. Vodafone şubesine bunu özellikle belirtmeme rağmen hattımın tarifesi Cep Kazan olarak kayıt edilmiştir.

1 ay içinde tarife değişikliği yapılamayacağı 1 ay beklemem gerektiği ve 1 ay geçtikten sonrada Yaz Üçlü Paketinden faydalanamayacağımı, sadece 1 ay için numarasını Vodafone'a taşıyanların faydalanabileceği belirtildi.

Vodafone şubesi ve müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme neticesinde halen bir sonuç almış değilim.
Bu konuda ivedilikle yardımcı olmanızı ve her geçen gün mağduriyetime sebebiyet verdiğinizi belirtmek isterim.

Ercan 111 Okunma

Cevaplar

 • Ercan'ın Teşekkür Mesajı05 Aralık 2014

  Sorun ilgili tarih itibariyle çözülmüştür.

 • Ercan'ın Teşekkür Mesajı16 Ağustos 2013

  Sorun çözülmüş hattım Özgür Genç tarifesine taşınmış ve ÖZGÜR ÜCLÜ YAZ KAMPANYASI'na katılımım sağlanarak mağduriyetim giderilmiştir. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,539543****numaralı hattınız için talep edilen Özgür Genç tarifesi ve ÖZGÜR ÜCLÜ YAZ KAMPANYASI'na katılım işleminiz sağlanmıştır.Yeterli bakiye koşulunu sağlamanız durumunda kampanya kapsamında geçerli olan haklarınız tanımlanıcaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön