03 Mart 2014

Vodafone Numara Taşımada Verilen Vaatler Tutulmuyor!

24 şubat tarihinde hattımı Vodafone'a taşıdım. 12 tl'ye 200 dakika veriliyor dediler.Dün hattım Vodafone'a geçti. 15 tl yükleme yaptım 1.35 krs telsiz kullanım ücreti kesildi. 12 tl'ye 200 dakika avantajı 15 tl olmuş.13.65 krş kaldığı için 15 tl'ye 200 dakika dahi yapamıyorum.Hat taşındığında telsiz kullanım ücreti alınmıyor diye biliyorum.Şimdi ben ne yapacağımı şaşırdım.

Meltem 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.“Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön