09 Mayıs 2013

Vodafone Numara Taşımada Taahhütname İmzalama Sorunu!

Numara taşıma yöntemiyle 21 Nisan 2013 tarihinde 545 233**** nolu hattımı Vodafone'un Cep Avantaj 1000 tarifesine taşıdım. Numaramı taşıdığım Vodafone'un Konya'daki cep merkezlerindeki görevliler, hattım açıldıktan sonra tekrar uğrayarak 12 ay Vodafone'da kalma taahhütnamesini imzalayabileceğimi söylediler.

Fakat ilgili cep merkezine 4 - 5 defa gitmeme rağmen bir türlü taahhütnameyi imzalayamadım. Hattımın kara listede olduğunu, müşteri hizmetleriyle görüşmemi istediler. Vodafone müşteri hizmetleri ise kara listede olmadığımı söyledi. Fakat cep merkezine tekrar gittiğimde aynı sorunun devam ettiğini söylediler. Maalesef sorunum halen devam ediyor. Acil çözüm bekliyorum.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili güncellemelerin sağlandığı bilgisini aktarmak ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön