28 Ağustos 2013

Vodafone Numara Taşımada Problem Çıkarıyor!

20.08.2013 de Avea'dan numaramı Vodafone'a taşıma talebinde bulundum. Yaklaşık 8 gün geçmesine rağmen henüz bir bilgi alamadım. Çağrı merkezini aradığımda karşıma çıkan bayan gri yani kara listede de gözüktüğümü söyledi. Neye göre bu listeye soktuğunuzu sorduğumda tuhaf bir sebep sundu sizin kredi kartı borcunuz varsa veya herhangi bir operatöre borunuz varsa bu listeye girersiniz dedi.

Ben de dedim ki o bayana başka bir kuruma borcumun olup olmaması sizi ilgilendirmez sonuçta faturasız hatta geçiş yapılmasını istiyorum bu arada hiçbir kurumada borcum yok. Lütfen en yetkili bir kişi bu sıkıntımı giderip bana acil bilgi verir mi. Bir hat taşıma bu kadar mı sorun Vodafone için.

Ferdi 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın F****** A***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve sorunun giderildiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön