30 Haziran 2014

Vodafone Numara Taşımada Mağdur Ediyor!

2014 mayıs 21 tarihli fatura kesim tarihim ben ise 20 mayıs tarihinde Vodafone'dan numaramı taşıdım faturamı taşımadan önce Konya Real market içerisindeki bayiden hattımı taşıyacağımı söyledim ne zaman taşıyabilirim dedim fatura kesim tarihinden bir gün önce olması gerekir dediler. Bende 20 mayısta hattımı taşımak için gittim ve taşıdım 21 tarihinde gelen 29,90 faturamı da ödedim ama ne hasılsa taşıma süresi 5,6 gün olduğunu söyledi. Vodafone cep servisi ben ise neden bu parayı ödeyeceğimi bir gün önce taşımayı yaptığımı söyledim bayan olsun taşıma 5,6 gün sürdüğü için hattınız açık görünüyor dedi. 5,6 gün için 31,70 ödeyeceğim neden?

Kabil 448 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön