28 Mayıs 2013

Vodafone Numara Taşıma Sorunu!

Tarih: 28/05/2013 saat: 10:57 Vodafone'lu olmam gerekiyordu fakat neden kaynaklandığı bilinmeyen sebeple halen daha, numaram olmasına rağmen hiçbir GSM operatörü kullanamıyorum,reklamlarda ve cep merkezlerinde bas bas bağıran çarşaf çarşaf reklam yapan kesinlikle kesintiye uğramayacaksınız diyenler neredeler şu anda ben hattımı kullanamıyorum.

Müşteri hizmetlerinin bilmiş tavırları her şeyi başkasına suç atma potansiyelleri sinir etti beni, ne bundan sonra Vodafone kullanırım nede tavsiye ederim. kayıt numaramda 249805688.

Osman 35 Okunma

Cevaplar

  • Osman 01 Haziran 2013

    28/05/2013 Saat: 10:57 transfer olması gereken hat o tarih ve saatte transfer olmaması sizin için bir sorun değilse Vadafon'un hizmet kalitesinden şüphe ederi.

  • Vodafone Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532406xxxx numaralı hattınızın 28.05.2013 14:05 tarihinde aktif konumda olduğu görüntülenmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön