20 Şubat 2013

Vodafone Numara Taşıma Sorunu!

09.02.2013 tarihinde Maltepe Carrefour Vodafone bayisinden 0544468****nolu Avea hattımı, Vodafone taşımak için başvurdum. buna istinaden 19.02.2013 tarihinde evraklarımın eksik ve hatalı doldurulması sebebiyle başvurumun iptal olduğunu öğrendim. Vodafone müşteri hizmetleri beni arayarak tekrar bayiden talep iletmemi istediler.

Evrakları bayi doldurmuş olup, neden onların hatasından dolayı tekrardan bayiye gideyim? numara taşıma işlemim beni 5-7 gün bekletmeden yapılacaksa halledilmesini istiyorum .Bu kadar kolay bir iş hızlı bir şekilde yapılamayacaksa büyük şirketim denilmemelidir. Elimde yeni verilen kapalı Vodafone hat mevcut olup geçiş yapılacağına güvenip Avea hattımı kırdım.

Hakan 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden Vodafone Cep merkezine tekrardan başvuruda bulunduğunuz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Hakan22 Şubat 2013

    Sitede yayınlanan otomatik yanıta istinaden numara taşıma hakkında yaşadığım mağduriyetle ilgili olarak bir ilerleme göremiyorum?

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön