21 Ağustos 2014

Vodafone Numara Taşıma İşlemini Yapmadı.

Vodafone Cevahir avm şubesine gidip numaramı taşımak istediğimi söyledim. Oradaki müşteri temsilcisi kimlik fotokopimi alıp işleme alınacak dedi. Bugün 3. gün bitti ve Vodafone merkezi arayıp işlemle ilgili bilgi almak istediğim şok oldum. Cevahir bayii işleme almamış ilgililerin 2 . seferdir bu mağdur edilip beklememe sebep olan kişilerin gerekli ceza almasını, bununla ilgili dönüş yapılmasını bekliyorum.

Nur 154 Okunma

Cevaplar

  • Nur27 Ağustos 2014

    Birkere aramışlar birdaha aramak yerine ücret bilgisi notunu düşmüşler hem sorun çözülmemiş hemde ücretli arayıp bilgi alın deniyor çok ilginç bir tutum ne kadar rahatlık şaşırıyorum ilginiz için teşekkürler vodafone

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön