25 Mart 2014

Vodafone Numara Taşıma İşleminde Mağdur Etti!

21/03/2014 tarihinde İzmir Forum Bornova'da bulunan,Vodafone Forum Kıbrıslıoğlu iletişim merkezinden numaramı Vodafone'a taşımak için başvuruda bulundum. Çalışanların başvuru işleminde dikkatsiz davranmaları sonucu, tarafıma verilen hattın yanlış olduğu konusunda 23/03/2014 tarihinde bildirim aldım.

24/03/2014 tarihinde doğru olan sim kartı almak için yine aynı iletişim merkezine gittim. Çalışanların tutum ve davranışlarında müşteri memnuniyeti hususundaki ciddiyetsiz tavırları, ikinci kez yanlış hattı vermeleri ve başvuru işlemini aynı anda yaptığım bir başka arkadaşımın hattının Vodafone'a taşınıp benimkin de hala bir gelişme olmaması hususlarında şikayetçiyim.

Eray 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön