19 Eylül 2013

Vodafone Numara Taşıma İşlemimi Sonuçlandıramadı!

08. 09. 2013'te numaramın Vodafone'a taşınması için cep merkezine başvurum oldu, 3 ile 6 gün arası işlemin sonuçlanacağı bilgisi verildi. 6. gün müşteri hizmetlerini aradığımda işlem yapılmamış dendi. Cep merkezi ise ilginç bir şekilde kara liste diye tabir edilen bir sistemde olduğumu ama bunu gerektirecek bir durum olmadığını söyledi. cep merkezi bile duruma anlam veremedi.

Galiba Vodafone'un insanları fişlediği bir sistemi var (hem de herhangi bir dayanağı bile olmayan) ve bu yüzden 10 gündür işlemim sonuçlanmıyor. Müşteri hizmetlerini 3-4 defa aradım bana 5-15 gün arası beklemem gerektiği bilgisi veriliyor. BTK yasal sınırı 6 gün olduğu halde işlemim 10 gündür sonuçlandırılmıyor.

İbrahim 54 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 23 Eylül 2013

  sorunum çözülemedi ama firma mesajını çözüldü diye yanıyımladı

 • İbrahim 20 Eylül 2013

  vodafone 2019960 numaralı şikayetimi "gerekli kontroller yapılarak probleminiz çözüldü" diye cevapladı. Müşteri hizmetlerini aradığımdaysa hiçbir işlem yapılmadığını gördüm. lütfen cevap vermiş olmak için, "işleminiz yapıldı,sorun çözüldü" gibi cevaplarla insanlar ve Şikayet Var sitesi üyeleri yanlış bilgilendirilmesin.

 • İbrahim 20 Eylül 2013

  şimdi müşteri hizmetleriyle görüştüm, müş. temsilcisi hala bir başvuru görünmediği bilgisini verdi!!! cevabınızdaki "probleminiz giderilmiştir." cümlenizden ne anlamam gerekiyor, problemim başvurumun görünmemesiydi zaten!!! vazgeçmek istiyorum aradığımda o işlemide yapmıyorsunuz! insanların numara taşırken gerçekten operatör seçiminde çok dikkatli olması gerekiyormuş, bu bilgi için teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,544441****numaralı hattınız için gerekli kontrollerde sağlanmış olup,probleminiz giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön