15 Mayıs 2013

Vodafone Numara Taşıma Cezası!

Yaklaşık 12 yıldır vodafone abonesiyim. 2 yıl önce bir yıllığına bir sözleşme ile bir kampanyaya katılmıştım.sözleşmem bittikten sonra tekrar telefonla arandım tarifenize devam etmek ister misiniz dediler bende evet demiştim. Ama bir yıl daha kalacağım diye sözleşme imzalamamıştım. 2 hafta önce farklı bir operatöre geçtim.bana gelen son faturam normal faturanın beş katı geldi.bu kadar da haksızlık olmaz diye düşünüyorum.hemde 12 yıldır müşterisi olduğum bir operatör.Düzeltilmesi dileğiyle.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınız ile dahil olduğunuz kampanyanın sms onaylı bir kampanya olduğunu hatırlatmak isteriz. Tarafınıza 11.01.2013 tarihinde yapılan kampanya sunumda verilen bilgi ve sonrasında tarafınıza gönderilerek onayı alınan sms metni içeriğinde de kampanyaya ait cayma bedeli şartları mevcuttur. Bu bağlamda ücretlendirmenin kampanya şartlarına uygun şekilde gerçekleştiğini ve sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön