15 Ağustos 2014

Vodafone Numara Taşıma.

Vodafone Numara taşımak için yaklaşık 2 ay önce vodafona başvurdum.Bu süre içerisinde en az 5 kere numara taşıma için tekrar başvurduk.Her başvurduğumuzda başvuru iptal edildi.Hala hattım açılmadı.Numaram btk'nın sitesinde taşınmış olarak görünüyor fakat vodafone bayisi taşınmamış diyor.Müşteri hizmetleri başka birşey söylüyor.Herkes birbirinden bi haber.
Ne turkcell simkartım çalışıyor nede vodafonun simkartı .geri alın bütün işlemleri artık hattım turkcelde çalışsın yeter. vodafone'a geçmek istemiyorum.

Erol 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön