03 Mayıs 2013

Vodafone Numara Taşıma!

Vodafondan aveaya geçtim. 2 aylık avea abonesiydim. Memnun kalmadığım için vodafone a geri geçmek istedim. Şubenize gittiğimde görevli bayan 500dk heryöne +1000Sms +1GB internet paketinin bulunduğu 19 TL'lik paketten yararlanabileceğimi, eğer bu paket olmazsa da 500dk heryöne +1000Sms +1GB internet paketinden 23 TL karşılığında yararlanabileceğimi söyledi.

Bende bunlara inanarak geçiş gerçekleştirdim. Bugün hattım vodafona taşındı. Fakat hiçbir tarifeden yararlanamıyorum. Görevli bayanı aradığımda yanlışlık olmuştur, kusura bakmayın gibi bir yanıt aldım. Bu ne biçim bir iştir? Nasıl personel çalıştırıyorsunuz? Mağdur oldum ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nurettin 63 Okunma

Cevaplar

 • Nurettin 01 Temmuz 2014

  Anca otomatik mesaj gonderiyorsunuz. Musteri memnuniyetinde sifirsiniz

 • Nurettin 09 Mayıs 2013

  resmen yalan bu kadar işte neyse en yakın zamandan hattımı kapatıyorum süper bir müşteri memnuniyeti mekkemmel bir sorun çözme yönteminiz var başarılarınızın devamını dilerim

 • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza bilgi aktarıldığı belirtilmiş olup,talebinize yönelik işlem sağlandığı aktarılmış ve hata tespit edilmemiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön