24 Nisan 2013

Vodafone Numara Taşıma!

Hattımı Vodafone'a taşımak için 15/04/13'de Adana Dörtyol Vodafone Bayii'nden başvurumu yaptım. Geçiş 22/04/13'de gerçekleşti. Fakat ilgili bayiiden aldığım hatla telefonumu açtığım zaman şebekeye bağlanamıyordu. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Tam dört sefer bana doğru dürüst bilgi vermediler ve her seferinde geçiştirecek cevaplarla ve problemimle alakasız çözüm önerileriyle geçiştirildim.

En son dördüncü aramamda bayi tarafından verilen sim kartın yanlış verildiği bilgisine ulaşabildim. Hem çağrı hizmetlerinin konuya yetersizliğinden hem de Adana'nın en yetkin bayii olarak geçinen Dörtyol Vodafone bayiisinin Vodafone gibi büyük bir şirkete yakıştıramadığım hatalarından şikayetçiyim.

Türkan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türkan 30 Nisan 2013

    Bilgilendirme mesajınızda 'bayi sorgulandığında,tarafınızla irtibata geçildiği ve sorun bulunmadığı bilgisinin iletildiğini belirtmek isteriz' demişler fakat bayi benimle hiçbir şekilde irtibata geçmedi. Ayrıca sorun olmadığı bilgisini vermişler bundan kasıtları hattımı vodafoneye taşımaksa evet taşındı fakat benim şikayet nedenim bu değildi bu bayin numara taşıma sürecindeki tavırları ve işlerini düzgün yapmadıklarıydı ve sorun bulunmadığı bilgisini verdikleri mesajdan da anlıyorum ki şikayetimle yeterince ilgilenmemişler bu durumdan memnun değilim.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,tarafınızla irtibata geçildiği ve sorun bulunmadığı bilgisinin iletildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön