12 Temmuz 2013

Vodafone Numara Taşıdım Ama Hattım Açılmadı!

Yaklaşık 10 gün önce numaramı Vodafone ye taşımak istedim. Taşıma işlemi için mesaj geldi. 10.07.2013 saat 04:01 de hattınız taşınacaktır diye. Diğer hattım kapandı. Fakat Vodafone hattım açılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. 7501 i arayıp dil seçeneğini seçin açılır dediler fakat hat hiç bir yeri aramıyor. Dışarıdan da kimse arayamıyor. Daha sonra aradım kontör yükleyin açılacaktır dediler , yükledim fakat hat açılmadı. Hattı taşıdığıma pişman ettiler. Şu an çaresini bulamıyorlar. Taşıdığıma pişman ettiler.

Çağlar 6.684 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden hattınıza yönelik gerekli müdahalenin gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Sorunun devamı halinde farklı cihazda deneme yapılmasını, farklı cihazda da yaşanması halinde simkart değişikliği yapılmasını öneririz. Simkart değişikliği ücretli işlemler arasında yer aldığından alınan ücrete müdahale edilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çağlar 12 Temmuz 2013

    iyi günler kolay gelsin. numara mı vodafone ye taşıdım. bir sürü sıkıntı yaşadım. Diğer hattım kapandı. verilen hat açılmadı. sim kart kaydı yapılamadı yazıyordu.müşteri hizmetlerini aradım 7501 ara dediler aradım açılmadı. kontör yükle dediler yükledim açılmadı. en son hattın arızalı olduğu ortaya çıktı.arızalı hat vermiş şubeniz. şimdi de benden 12 tl ücret istiyorlar. hiç kullanmadığım hattı ben bozmuşum öyle söylüyorlar. bu alınan ücret yasal değil. verilen hizmetten hiç memnun kalmadım. müşteri memnuniyeti denen hiç bir şey yok.bu yüzden hattımı tekrardan başka bir operatöre taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön