30 Ocak 2015

Vodafone Numara Maskeleme İşlemi Yapılmamış!

Vodafone'un online işlem sayfasına girdiğim de geçmişe dönük numaralarımı görmekteyim. Konu ile ilgili Vodafone'un müşteri hizmetleri ile görüşmem neticesinde bana maskeleme yapıldığını artık aradığım numaraların son 5 rakamının maskeli şekilde olacağını ve gözükmeyeceğini bildirdiler. Fakat konuşmamın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen halen bu konu çözüme ulaşmamış olmakla birlikte Vodafone'u tekrar aramama rağmen numaraların maskeli olduğunu söylediler. Biraz ısrar edince evet yanılmışız konu çözülmemiş halde duruyor dendi. 1 aydır beni bu şekilde maskeleme yapıldı diye avuttular tabiri caizse. Bir de üzerine isterseniz yasal yollara başvurun diye başlarından savıyorlar.

Ali 1.239 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön