Vodafone Nişantaşı'nda Çekim Sorunu Var!

Mustafa E. |

İstanbul Nişantaşı'nda bulunduğum binanın ön tarafında sorun yaşamadan konuşma yapabiliyorum. Ancak, arka taraftaki odada yaptığım bütün konuşmalarda iletişim problemi yaşıyorum. Sesler kesiliyor, konuşma kalitesi kötü. Müşteri hizmetlerine iki hafta önce not bıraktım. Ancak, hala hiçbir düzelme yok. İstanbul'un merkezinde Nişantaşı'nda bu problemin olması düşündürücü.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa E.
  14 Ekim
  11:34

  Merhabalar,
  Müşteri hizmetlerini arayalı yaklaşık iki ay, buraya şikayet kaydı düşeli bir aydan fazla oldu. Ancak, Vodafone şikayetim ile ilgili olarak müşteri hizmetlerinden bir defa aranmam dışında hiçbir işlem yapmadı. Konuşma kalitem İstanbul Nişantaşı'nda hala kötü. Reklamlar ile gerçek hayat arasında uyuşmazlık var diye düşünüyorum. 17.000 yeni kapsam alanı arasına Nişantaşı Rumeli Caddesi'ni de alın lütfen.
  Teşekkürler
  Mustafa Erkan

 • 09 Eylül
  12:20

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  09.09.2014 12:19 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Eylül
  14:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş